reklama
hlavní partner - IFP Publishing mediální partner - Yacht magazine parner - ADICOM Generální partner - Helly Hansen Czech Republic s.r.o mediální partner - LODNINOVINY.CZ partner - Akita Yacht s.r.o. partner - Adventure Charter partner - Marina Hramina partner - Lanex
 

Výsledky

Výsledková listina VR 2021 

 
    Pořadí        Loď        Jméno lodě             Skipper             1. etapa    2. etapa    Body  
1. CZE 40 MH 65 Hirnšal Jan 2 2 4,00
2. CZE 27 MH 46 Bělehrad Pavel 3 4 7,00
3. SVK 36 MH 40 Vaňo Boris 7 1 8,00
4. CZE 28 MH79 Čutka Jan 5 3 8,00
5. CZE 21 MH 53 Konupčík Michal 1 12 13,00
6. CZE 16 MH 39 Kupka Petr 9 5 14,00
7. CZE 30 MH 47 Vistr Tomáš 6 9 15,00
8. CZE 38 MH 54 Thérr Miroslav 11 8 19,00
9. CZE 17 MH 84 Gřundil David 8 11 19,00
10. CZE 14 MH 85 Horák Pavel 4 17 21,00
11. CZE 9 MH 78 Novotný Tomáš 18 7 25,00
12. CZE 7 MH 86 Dvořák Tomáš 12 14 26,00
13. SVK 11 MH 51 Fedorík Vladimír 10 21 31,00
14. CZE 4 MH 77 Pavlíček Martin 16 18 34,00
15. CZE 1 MH 82 Zvěřina Martin 13 23 36,00
16. CZE 35 MH 80 Štrobl Stanislav 22 15 37,00
17. CZE 12 MIMAS Mach Jiří 14 24 38,00
18. CZE 34 MH 52 David Radek 21 19 40,00
19. CZE 31 MH 83 Hošek Libor DNF 6 45,00
20. CZE 29 SPECTRA Froněk Petr 19 26 45,00
21. CZE 18 TITAN Nejedlý Miroslav 23 22 45,00
22. USA 42 KORE Spurný Petr 20 27 47,00
23. CZE 43 DIA Zamarský Petr 17 31 48,00
24. CZE 22 CALISTO Ptáčník Milan DNF 10 49,00
25. CZE 5 IO Neuwirth Radim 24 25 49,00
26. CZE 20 MH 45 Pokorný Jan DNF 13 52,00
27. CZE 32 MH 38 Nývlt Norbert 25 28 53,00
28. CZE 25 MH 48 Petřík Roman 15 DNF 54,00
29. CZE 8 MH 43 Löwit ml. Harry DNF 16 55,00
30. CZE 19 ALBEDO Harvalík Patrik 26 29 55,00
31. CZE 3 ELEARA Rippl Zbyněk 28 30 58,00
32. CZE 2 MH 50 Palivec Michal DNF 20 59,00
33. CZE 33 NABU Čada Roman 27 35 62,00
34. CZE 23 MH 41 Pavlík Jiří 30 32 62,00
35. CZE 10 MH 44 Kotula Jaroslav 29 34 63,00
36. CZE 39 MH 42 Škopek Michal 31 DNF 70,00
37. SVK 44 MH 81 Strapáčová Petra DNF 33 72,00
38. CZE 26 METIS Závodný Ondřej DNF DNF 78,00



 Výsledková listina VR 2019

Třída: 16 - Námořní jachty Počet lodí:  45 Vypsaný koef.:  1 Koeficient:  1
 
PořadíLoďJméno loděPosádka1. etapa2. etapaBody
DNC - NZ - Nezávodil DNS - NS - Nestartoval OCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - Nedokončil RET - VZ - Loď vzdala DSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikace RDG - PN - Přiznání nápravy ZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 SCP - BT - Bodový trest 44.3 DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
DPI - BT - Bod. trest dle úvahy UFD - DU - Disk. podle vlajky U  
1. CZE 28 MH 83 Bělehrad Pavel 1 6 7,00
2. SVK 26 MH 43 Slota Ladislav 2 5 7,00
3. CZE 15 MH 39 Horák Pavel 3 4 7,00
4. CZE 19 MH 53 Mach Jiří 8 1 9,00
5. CZE 20 MH 84 Pokorný Jan 6 3 9,00
6. CZE 34 MONDO Caran Marian 5 8 13,00
7. CZE 2 MH 78 Mareš Ivo 7 7 14,00
8. CZE 17 KORE Vistr Tomáš 4 15 19,00
9. CZE 40 MH 38 Ženíšek Zdeněk 11 11 22,00
10. CZE 37 CALISTO Hirnšal Jan 22 2 24,00
11. CZE 1 MH 51 Palivec Michal 15 9 24,00
12. CZE 31 MH 42 Klokočka Michal 10 16 26,00
13. CZE 29 RHEA Štrobl Stanislav 9 21 30,00
14. CZE 9 MH 79 Ptáčník Milan 16 14 30,00
15. CZE 24 MH 54 Hošek Libor 12 20 32,00
16. CZE 6 MH 49 Princová Lea RDG 12 33,00
17. CZE 11 ERIS Květoň Jiří 26 10 36,00
18. CZE 7 ELARA Čada Roman 18 18 36,00
19. CZE 18 MH 85 Faktor Vlastimil 20 17 37,00
20. CZE 38 CERES Nývlt Norbert 14 27 41,00
21. CZE 25 MILKY WAY Löwitová Olga 13 30 43,00
22. CZE 41 MH 55 Klega Daniel 17 26 43,00
23. CZE 44 MH 37 Hrubý Erik 21 22 43,00
24. CZE 43 KETU Bartoš Petr 25 19 44,00
25. SVK 21 MH 47 Fedorík Vladimír 19 32 51,00
26. CZE 5 MH 77 Alex Lubor 28 23 51,00
27. CZE 36 MH 81 Jura Tomáš 32 25 57,00
28. CZE 23 MH 56 Ther Miroslav DNF 13 59,00
29. CZE 3 MH 44 Pavlíček Martin 27 36 63,00
30. CZE 8 MH 48 Froněk Petr 29 35 64,00
31. CZE 10 IO Harvalík Patrik 30 34 64,00
32. CZE 4 ALBEDO Zvěřina Martin 24 41 65,00
33. CZE 45 MH 46 Dlouhý Radek DNF 24 70,00
34. CZE 32 MH 40 Zeman Jaroslav 31 39 70,00
35. CZE 33 MH 50 Šmejkal Martin 33 37 70,00
36. CZE 12 MH 82 Kupka Petr DNF 28 74,00
37. CZE 13 MH 86 Polišenský David DNF 29 75,00
38. CZE 16 MH 41 Neuwirth Radim DNF 31 77,00
39. CZE 42 MH 45 Kraus Vojtěch DNF 33 79,00
40. CZE 14 NEBULA Kutiš Ladislav DNF 38 84,00
41. CZE 39 MH 52 Kotula Jaromír DNF 40 86,00
42. CZE 30 DIA Dvořák Tomáš DNF 42 88,00
43. SVK 22 TITAN Gertli Pavel DNF 43 89,00
44. CZE 35 MH 80 Spurný Petr DNF 44 90,00
45. CZE 27 JANUS Kubový Vlastimil DNF 45 91,00

 

 Výsledková listina Velikonoční regaty 2018

 
Poř.LoďJméno/sponzorPosádka1. etapa2. etapaBody celkem
DNC - NZ - Nezávodil DNS - NS - Nestartoval OCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - Nedokončil RET - VZ - Loď vzdala DSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikace RDG - PN - Přiznání nápravy ZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 SCP - BT - Bodový trest 44.3 DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
DPI - BT - Bod. trest dle úvahy UFD - DU - Disk. podle vlajky U  
1. CZE 35 Piškera Hirnšal Jan 1 3 4,00
2. CZE 33 Kasela Hošek Libor 2 2 4,00
3. CZE 24 Lunga Ptáčník Milan 3 6 9,00
4. SVK 38 Blitvica Gertli Pavel 4 8 12,00
5. CZE 21 Gustac Bělehrad Pavel 5 7 12,00
6. CZE 37 Šilo Faktor Vlastimil 9 5 14,00
7. CZE 2 MH 56 Dvořák Jan 6 9 15,00
8. CZE 19 MH 53 Kupka Petr 7 12 19,00
9. CZE 16 MH 47 Pokorný Jan 10 11 21,00
10. SVK 29 Škanj Fedorík Vladimír 25 1 26,00
11. CZE 20 MH 45 Řeháček Karel 23 4 27,00
12. CZE 15 MH 51 Löwit ml. Harry 14 13 27,00
13. CZE 3 MH 48 Gattermayer Ondřej 19 10 29,00
14. CZE 4 MH 52 Palivec Michal 12 19 31,00
15. CZE 32 Sikica Fibinger Vladimír 16 16 32,00
16. CZE 13 MH 49 Štrobl Stanislav 11 24 35,00
17. CZE 11 MH 38 Caran Marian 15 22 37,00
18. CZE 18 MH 54 Ženíšek Zdeněk 20 17 37,00
19. CZE 39 Oključ Nývlt Norbert 13 25 38,00
20. CZE 6 MH 37 Princová Lea 24 14 38,00
21. CZE 31 Lavsa Mach Jiří 17 21 38,00
22. CZE 17 MH 55 Novotný Peter 8 34 42,00
23. CZE 5 MH 50 Mareš Ivo 27 15 42,00
24. CZE 10 MH 40 Froněk Petr 26 20 46,00
25. CZE 30 Lučina Daněk Ondřej 28 23 51,00
26. CZE 7 MH 44 Verich Jan 35 18 53,00
27. USA 26 Dobra Spurný Petr 29 26 55,00
28. CZE 8 MH 46 Nejedlý Miroslav 21 35 56,00
29. CZE 36 Volič Horák Pavel 18 DNF 58,00
30. CZE 12 MH 41 David Radek 22 37 59,00
31. CZE 22 Opuh Čada Roman 31 29 60,00
32. CZE 28 Škuj Dvořák Tomáš 30 31 61,00
33. CZE 27 Grujica Harvalík Patrik 32 32 64,00
34. CZE 14 MH 39 Zvěřina Martin 36 30 66,00
35. CZE 1 MH 43 Jakeš Michal DNF - 40 27 67,00
36. CZE 23 Grego Budín Aleš DNF - 40 28 68,00
37. CZE 25 Purara Kutiš Ladislav 34 36 70,00
38. SVK 34 Pintula Boroň Juraj 33 38 71,00
39. CZE 9 MH 42 Polišenský David DNF - 40 33 73,00

 

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2017

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2016

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2015

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2014

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2013

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2012

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2011

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2010

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2009

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2008

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2007

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2006

 

Výsledková listina Velikonoční regaty 2005

 

dhmz wind_finder windguru yr

Zasílání novinek

Aktuality

  Logo VR 2021 v křivkách

ke stažení ZDE

Nejnovější fotky v galeriích

Kontakt

AKITA - YACHT CLUB z.s.   AKITA - YACHT s.r.o.
Ruská č.p. 107/34   Ruská č.p. 107/34
417 03 Dubí 3   417 03 Dubí 3
Česká Republika   Česká Republika
     
email: regata@akitayacht.cz
     
IČ: 08601461   IČ: 27274942
    DIČ: CZ27274942
     
Spolek je zapsán ve spolkovém rejstříku vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl L, vložka 12460.   Společnost AKITA - YACHT s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 21896.


Flag Counter

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte s Pravidly pro souhlas s používáním souborů cookie a používáním technologie cookies. Zjistěte více